Szanowni Rodzice!

W wakacje nasze przedszkole będzie czynne w terminie 1.07–11.08.2020 r. (6 tygodni). Przerwa wakacyjna po uzgodnieniu dyrektora z radą rodziców ustalona została na termin 12.08–31.08.2020 r. Przedszkole będzie wtedy nieczynne.

Poprzednie zapisy na dyżury wakacyjne w przedszkolu zostały unieważnione. Zmieniły się zasady organizacji opieki wakacyjnej. W tym roku nie będziemy przyjmować dzieci z innych placówek. Decyzja ta ma związek z pandemią Covid-19 i troską o bezpieczeństwo dzieci i personelu.

Uproszczenie zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach

W obecnej sytuacji epidemiologicznej rodzice nie składają w placówkach wniosków o wydanie hasła dostępu do systemu zapisów na dyżur wakacyjny. W dniach 23 - 25 marca br. dyrektorzy przedszkoli i szkół przekażą rodzicom na adresy mailowe hasła dostępu.
Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 korzystają z hasła nadanego w systemie elektronicznej rekrutacji.

Od 25 marca br. rodzice wypełniają wniosek na dyżur wakacyjny jedynie w elektronicznym systemie zapisów. Nie muszą dostarczać wersji papierowej wniosku do przedszkola/szkoły. Poniżej publikujemy zmodyfikowany harmonogram zapisów oraz zasady organizacji opieki wakacyjnej w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach w okresie lipiec – sierpień 2020 r.

Harmonogram zapisów
Plan opieki wakacyjnej w przedszkolach
Zasady organizacji opieki wakacyjnej w 2020 r.
Plan opieki wakacyjnej w oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych
Wykaz telefonów do pracowników Urzędów Dzielnic Informacja dla rodziców